Piloty, nadajniki

PUK-303/ZS, pilot 3-klawiszowy

przywołanie pomocy - dedykowany dla Systemu Przywoławczego
do mocowania na ścianie

kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
zasięg w zależności od odbiornika: do 300 lub 600 metrów

Więcej szczegółów

pacjent.jpgDedykowany dla Systemu Przyzywowego 3-klawiszowy pilot z łańcuszkiem (dł. 1,5 metra) i zaczepem do montażu na ścianę. Solidna obudowa, klawisz główny w zagłębieniu łatwo wyczuwalny i z wyraźnym skokiem. Pilot gwarantuje duży zasięg, długi okres pracy bez wymiany baterii.

Pilot współpracuje z dowolnym odbiornikiem serii sA. Zasięgi zestawu zbudowanego w oparciu o ten pilot oraz odbiornik z modułem odbiorczym H1 (np. RSU), wynoszą ok. 300 metrów. Konfiguracja PUK-303 z odbiornikiem z modułem odbiorczym H2 (np. odbiorniki OPC, IDO) pozwala uzyskać zasięgi dwukrotnie większe, w tym wypadku ok. 600 metrów.

Transmisja jest kodowana, oparta na kodzie zmiennym co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania systemów bezprzewodowych. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników wpisanych do jego pamięci. Pilot  może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.

Stosowany w Systemach Przywoławczych montowanych w placówkach medycznych, sanatoriach itp, bezpośrednio przy łóżku pacjenta.
kodowanie kod zmienny
ilość klawiszy 3
zasilanie bateria 9V 6F22
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 123*35*20
współpraca dowolny odbiornik serii sA
inne zawieszka na ścianę, łańcuszek 1,5m