Sterowniki radiowe

Sterowniki radiowe
Przeznaczone do sterowania pracą urządzeń podłączonych do przekaźników odbiornika. W systemach Ochrony Osób i Mienia i pełnią rolę przycisku antynapadowego lub systemy przywołania. Rodzina kompatybilna (seria SA), co pozwala dowolnie konfigurować zestawy. Oferta obejmuje: odbiorniki jedno, dwu oraz czterokanałowe, szeroką gamę pilotów, posiadające unikalne parametry np. pojedynczego kasowania nadajników z pamięci odbiornika czy sygnalizację niskiego stanu baterii, odbiorniki identyfikacyjne czy też wzmacniacze zasięgu.

Podkategorie

 • Zestawy
  do_SA.jpg

  Popularne, ekonomiczne, gotowe do pracy zestawy Sterowników Radiowych. W zależności od potrzeb można wybrać zestaw jedno lub wielokanałowy o zasięgu pracy w zakresie od 100 do 1000 metrów. Zestawy mają zastosowanie zazwyczaj w zdalnym sterowaniu pracą urządzeń podpiętych do przekaźników odbiornika. W codziennym użyciu mogą to być: brama wjazdowa lub garażowa, oświetlenie, pompy, wentylacja czy przycisk antynapadowy. Każdy element składowy zestawu zarówno odbiornik jak i piloty wyróżnia kompatybilność (w dowolnym momencie Użytkownik może wykorzystać posiadanego pilota do sterowania pracą innego odbiornika produkcji GE, analogicznie do odbiornika z zestawu można zaprogramować inny nadajnik GE).

 • Piloty, nadajniki

  Oparta na kodzie zmiennym i częstotliwości 433,92 MHz Rodzina pilotów i nadajników, w szerokiej gamie wzorów, ilości klawiszy czy mieszczącego się w zakresie od 100 do 1000 metrów zasięgu działania. Dedykowane do współpracy z odbiornikami serii sA. Wyróżniają się parametrem kompatybilności co oznacza, że nadajniki mogą współpracować z dowolnym odbiornikiem produkcji GE. Konfiguracja zestawu zależy od naszych oczekiwań (zasięg, funkcje itp).


 • Odbiorniki

  Oparte na kodzie zmiennym i częstotliwości 433,92 MHz, odbiorniki przekaźnikowe. Jedno lub wielokanałowe w podziale na: wymagane do pracy napięcie zasilania, ilość kanałów, klasę modułu odbiorczego oraz funkcje. Przewidziane do współpracy z pilotami i nadajnikami serii sA.

 • Wzmacniacze i inne

  Oparte na kodzie zmiennym i częstotliwości 433,92 MHz, wzmacniacze sygnału radiowego, podwajacze zasięgu lub jak w przypadku WLC-201 urządzenia wręcz pozwalające pominąć przeszkody radiowe. Stosowane w instalacjach w miejscach trudnych radiowo lub gdy chcemy zwiększyć zasięgi pracy podstawowych konfiguracji urządzeń radiowych. Przewidziane do współpracy z pilotami i nadajnikami serii sA.
  W grupie tej znajdują się również popularne odbiorniki przekształcające kodowane sygnały radiowe częstotliwości 433,92 MHz na protokół Wiegand oraz regulator temperatury.