Piloty, nadajniki

PUK-144, pilot 4-klawiszowy

4-klawiszowy, z przesuwną klapką
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
zasięg w zależności od odbiornika: 150 lub 300 metrów

Więcej szczegółów


do_puk.jpgPUK-144
jest cztero-klawiszowym pilotem w kształcie breloka. Wyróżnia go wysoka estetyka, wykończenie z blachy nierdzewnej i polerowanego odlewu, praktyczna przesuwana klapka zabezpieczająca klawisze, duży zasięg, niewielkie wymiary.

Pilot PUK-144 należy do serii sA i współpracuje z dowolnym odbiornikiem tej serii. Zasięgi zestawu zbudowanego w oparciu o ten pilot oraz odbiornik z modułem odbiorczym H1 (np. RSU), wynoszą ok. 150 metrów. Konfiguracja PUK-144 z odbiornikiem z modułem odbiorczym H2 (np. odbiorniki OPC, IDO) pozwala uzyskać zasięgi dwukrotnie większe, w tym wypadku ok. 300 metrów.

Transmisja jest kodowana, oparta na kodzie zmiennym co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania systemów bezprzewodowych. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników wpisanych do jego pamięci. Pilot  może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.

Zastosowanie urządzeń radiowych ma miejsce wszędzie tam gdzie pragniemy uzyskać możliwość sterowania pracą urządzeń, podłączonych do wyjść odbiornika, bez konieczności prowadzenia instalacji przewodowych. Pilot może być użyty w systemach zabezpieczeń (alarm, antynapad, sterowanie strefami) oraz do popularnego zdalnego sterowania.


baner1.jpg
kodowanie kod zmienny
zasięg zestawu 150/300 - wartość pierwsza dotyczy współpracy pilota z modułem odbiorczym H1 (np. odb. RSU), druga z modułem odbiorczym H2 (np. odb. OPC)
zasilanie 3V CR2032
ilość klawiszy 4
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 30*58*13
współpraca dowolny odbiornik serii sA
inne przesuwna klapka chroniąca przed przypadkowym naciśnięciem klawisza