Piloty, nadajniki

(ceny brutto)

PNH-201C, przycisk z kasowaniem

radiowy przycisk hermetyczny
powtarzający transmisję w odstępach 30s, aż do naciśnięcia przycisku kasowania
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz

zasięg w zależności od odbiornika: 200 lub 400 metrów
za dopłatą z zieloną klapką z krzyżykiem


Więcej szczegółów

Wyróżniającą cechą przycisku PNH-201C jest powtarzanie w odstępach 30s transmisji, aż do naciśnięcia przycisku kasowania. Głównymi obszarami zastosowania nadajnika są placówki medyczne z zainstalowanym Systemem Przywołania. Wymóg skasowania transmisji pozwala monitorować "szybkość" udzielenia pomocy, ale przede wszystkim system odnotowuje "dojście" personelu medycznego do łóżka pacjenta.

Nadajnik przewidziany do współpracy z odbiornikami serii sA. Obudowa PNH-201C jest hermetyczna, dzięki czemu może być on instalowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (łazienki, baseny). Może być mocowany na podłożu metalowym.

Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci. Nadajnik może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.częstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
ilość klawiszy 2 (klawisz transmisji + kasowanie)
zasilanie bateria 12V/ MN21, 23A
zasięg 200 m - z odbiornikiem z modułem H1 (np. RSU), 400 m - z odbiornikiem z modułem H2 (np. OPC)
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary nadajnika (mm) 73*62*30
współpraca dowolny odbiornik serii sA
inne IP44