Archiwum

RSU-K04/LC, odb.LC 4-kanały

dedykowany do współpracy ze wzmacniaczem linii cyfrowej WLC-201
stosowanym w instalacjach gdzie odbiór sygnałów radiowych jest trudny lub niemożliwy

kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz

Więcej szczegółów

RSU-K04/LC jest odbiornikiem czterokanałowym przeznaczonym do współpracy ze wzmacniaczem WLC-201. Parametry użytkowe są identyczne jak RSU-K04. Różnica polega na tym, że w miejsce modułu radiowego wmontowana jest płytka LC do przewodowego podłączenia WLC-201.
Odbiornik współpracuje z dowolnym, zaprogramowanym do jego pamięci, nadajnikiem serii sA. Sygnał do odbiornika dostarczany jest za pośrednictwem WLC-201.

Zastosowanie wzmacniacza WLC-201:
 
PRZESZKODY NA DRODZE FALI RADIOWEJ.
Wszędzie tam gdzie konstrukcja budynku, w którym ma być zainstalowany odbiornik, niesie ze sobą znaczną ilość przeszkód (np. grube mury, ściany metalowe, trudną lokalizację odbiornika: sejfy, pomieszczenia piwniczne itp.), a w związku z tym znaczny spadek zasięgu wskazana jest instalacja Wzmacniacza Linii Cyfrowej WLC-201. Jego zastosowanie pozwala dla szacowania zasięgów pracy urządzeń radiowych całkowicie pominąć wpływ omawianych wyżej przeszkód na pracę tych urządzeń. Sygnały radiowe zbierane przez WLC przekształcone cyfrowo są przesyłane do sterownika przewodami. Możliwość wykorzystania 200m przewodu (a w przypadku rozwinięć 400m, 600m itd.) pozwala wykonać instalację w dużych i trudnych budynkach. Jeden wzmacniacz może sterować pracą do 20 sterowników z modułami LC.

OSIĄGANIE LEPSZYCH ZASIĘGÓW
Gdy zbierane są sygnały z nadajników zainstalowanych na rozległym terenie lub w przypadku stosowania pilotów antynapadowych, a co za tym idzie przemieszczania się nadajników, wzmacniacz WLC wyniesiony masztem lub montowany na dachu najwyższego budynku gwarantuje optymalne warunki odbioru sygnałów.

częstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
moduł odbiorczy moduł LC
pojemność pamięci 40 klawiszy
ilość przekaźników 4
tryb pracy bistabilny, monostabilny, chwilowy, dwuklawiszowy
zakres czasu monostabilnego 1s-4min15s
zasilanie 12V DC (10-15V DC)
spoczynkowy pobór prądu 14 mA
maksymalny pobór prądu 80 mA
wyjście przekaźnikowe 1A/ 30V DC
wyjście sabotażowe 50mA/ 12V DC
temperaturowy zakres pracy -10 ÷ +55 °C
wymiary (mm) 68*48*26
współpraca wymaga WLC-201, dowolny nadajnik serii sA
rodzaj przewodu w obwodzie linii cyfrowej YTDY o śr. min 0,5 mm (np. 1x6x0,5 lub 3x2x0,5)
maksymalna długość przewodu w obwodzie linii cyfrowej 200m