Piloty, nadajniki

(ceny brutto)

PNH-201, przycisk 1-klawiszowy

przycisk hermetyczny
1-klawiszowy
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz

zasięg w zależności od odbiornika: 200 lub 400 metrów
za dopłatą z zieloną klapką z krzyżykiem


Więcej szczegółów

Nadajnik radiowy przewidziany do współpracy z odbiornikami serii sA. Obudowa PNH-201 jest hermetyczna, dzięki czemu może być on instalowany na zewnątrz (np. przy furtce, pełni rolę dzwonka). Może być mocowany na podłożu metalowym.

Zastosowanie:

- zdalne sterowanie pracą urządzeń podłączonych do wyjść odbiornika np. brama wjazdowa i garażowa, rolety oraz żaluzje, zamki elektromagnetyczne, oświetlenie, pompy, klimatyzacja itp.
- w systemach alarmowych - jako przycisk antynapadowyPNH-201 dedykowany jest dla Systemu Przywołania, montowany na stałe np. przy łóżku pacjenta służy jako przycisk przywołania pomocy. Dla zastosowań „medycznych” dostępny w wersji z zieloną klapką z krzyżykiem.


Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci. Nadajnik może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.


częstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
ilość klawiszy 1
zasilanie bateria 12V MN21
zasięg 200 m - z odbiornikiem z modułem H1 (np. RSU), 400 m - z odbiornikiem z modułem H2 (np. OPC)
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 73*62*30
współpraca dowolny odbiornik serii sA
inne IP 44