Piloty, nadajniki

PUK-151, pilot 1-klawiszowy

1-klawiszowy, z przesuwną klapką
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
zasięg w zależności od typu odbiornika 180 lub 360 m


Więcej szczegółów


do_puk.jpgPUK-151
jest jedno-klawiszowym pilotem w kształcie breloka. Wyróżnia go wytrzymała obudowa z przesuwną klapką zabezpieczającą klawisze przed przypadkowym naciśnięciem, klawisze o
wyczuwalnym kształcie i wyraźnym skoku, największy zasięg w małych pilotach.

Pilot PUK-151 należy do serii sA i współpracuje z dowolnym odbiornikiem tej serii. Zasięgi zestawu zbudowanego w oparciu o ten pilot oraz odbiornik z modułem odbiorczym H1 (np. RSU), wynoszą ok. 180 metrów. Konfiguracja PUK-151 z odbiornikiem z modułem odbiorczym H2 (np. odbiorniki OPC, IDO) pozwala uzyskać zasięgi dwukrotnie większe, w tym wypadku ok. 360 metrów.
Transmisja jest kodowana, oparta na kodzie zmiennym co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania systemów bezprzewodowych. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników wpisanych do jego pamięci. Pilot  może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.Zastosowanie urządzeń radiowych ma miejsce wszędzie tam gdzie pragniemy uzyskać możliwość sterowania pracą urządzeń, podłączonych do wyjść odbiornika, bez konieczności prowadzenia instalacji przewodowych. Pilot może być użyty w systemach zabezpieczeń (alarm, antynapad, sterowanie strefami) oraz do popularnego zdalnego sterowania.


baner1.jpg
częstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
moc nadawcza ≤+7 dBm
ilość klawiszy 1
zasilanie 1 x bateria alkaliczna A23 12V
zasięg 180 m - z odbiornikiem z modułem H1 (np. RSU), 360 m - z odbiornikiem z modułem H2 (np. OPC)
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 33*57*12
inne przesuwna klapka chroniąca przed przypadkowym naciśnięciem klawisza
masa 28 g