Piloty, nadajniki

PUK-112-1, pilot 2-klawiszowy

2-klawiszowy, jedno-kodowy
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz

zasięg w zależności od typu odbiornika od 100 do 200 metrówWięcej szczegółów


do_puk.jpgPUK-112-1
jest dwu-klawiszowym pilotem w kształcie breloka. Ergonomiczny kształt zbliżony do fasolki i duże zagłębione klawisze zapewniają wygodną obsługę przy niewielkich wymiarach pilota. Obrotowe połączenie obudowy z łańcuszkiem zapobiega jego skręcaniu. Obydwa klawisze pilota powodują wysyłanie takiego samego kodu czyli działa on jak pilot jedno-klawiszowy i transmisję możemy wysłać poprzez naciśnięcie dowolnego klawisza.

Pilot PUK-112-1 należy do serii sA i współpracuje z dowolnym odbiornikiem tej serii. Zasięgi zestawu zbudowanego w oparciu o ten pilot oraz odbiornik z modułem odbiorczym H1 (np. RSU), wynoszą ok. 100 metrów. Konfiguracja PUK-112-1 z odbiornikiem z modułem odbiorczym H2 (np. odbiorniki OPC, IDO) pozwala uzyskać zasięgi dwukrotnie większe, w tym wypadku ok. 200 metrów.
Transmisja jest kodowana, oparta na kodzie zmiennym co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania systemów bezprzewodowych. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników wpisanych do jego pamięci. Pilot  może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.

Zastosowanie urządzeń radiowych ma miejsce wszędzie tam gdzie pragniemy uzyskać możliwość sterowania pracą urządzeń, podłączonych do wyjść odbiornika, bez konieczności prowadzenia instalacji przewodowych. Pilot może być użyty w systemach zabezpieczeń (alarm, antynapad, sterowanie strefami) oraz do popularnego zdalnego sterowania.baner1.jpgczęstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
moc nadawcza ≤+4 dBm
ilość klawiszy 2
kod klawisza jednokodowe
zasilanie 2 x bateria 3V CR2025
zasięg 100 m - z odbiornikiem z modułem H1 (np. RSU), 200 m - z odbiornikiem z modułem H2 (np. OPC)
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 51*31*12
współpraca dowolny odbiornik serii sA
masa 17 g