Piloty, nadajniki

PUK-303, pilot 3-klawiszowy

antynapadowy, 3-klawiszowy
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
zasięg w zależności od odbiornika: 300 lub 600 metrów
opcje za dopłatą: zaczep do paska, zawieszka na ścianę


Więcej szczegółów


do_puk.jpgPUK-303
jest pilotem 3-klawiszowym. To solidny pilot w wytrzymałej obudowie. Klawisz główny w zagłębieniu łatwo wyczuwalny i z wyraźnym skokiem. Pilot gwarantuje duży zasięg, długi okres pracy bez wymiany baterii. Dostępny w wersji z zaczepem do paska.

Pilot PUK-303 należy do serii sA i współpracuje z dowolnym odbiornikiem tej serii. Zasięgi zestawu zbudowanego w oparciu o ten pilot oraz odbiornik z modułem odbiorczym H1 (np. RSU), wynoszą ok. 300 metrów. Konfiguracja PUK-303 z odbiornikiem z modułem odbiorczym H2 (np. odbiorniki OPC, IDO) pozwala uzyskać zasięgi dwukrotnie większe, w tym wypadku ok. 600 metrów.

Transmisja jest kodowana, oparta na kodzie zmiennym co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania systemów bezprzewodowych. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników wpisanych do jego pamięci. Pilot  może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.

Zastosowanie urządzeń radiowych ma miejsce wszędzie tam gdzie pragniemy uzyskać możliwość sterowania pracą urządzeń, podłączonych do wyjść odbiornika, bez konieczności prowadzenia instalacji przewodowych. Pilot może być użyty w systemach zabezpieczeń (alarm, antynapad, sterowanie strefami) oraz do popularnego zdalnego sterowania. Prezentowany pilot z uwagi na swoje gabaryty i zasięgi pracy chętnie jest używany we wszelkich zastosowaniach przemysłowych. Operowanie pilotem np. w rękawicach nie sprawia kłopotów.


baner1.jpg
kodowanie kod zmienny
zasięg zestawu 300/600 - wartość pierwsza dotyczy współpracy pilota z modułem odbiorczym H1 (np. odb. RSU), druga z modułem odbiorczym H2 (np. odb. OPC)
ilość klawiszy 3
zasilanie bateria 9V/6F22
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 123*35*20
inne opcje: zaczep do paska, zawieszka na ścianę