Kategorie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO.


1. Sklep internetowy GORKE ELECTRONIC działający poprzez stronę internetową pod adresem https://www.gorke.com.pl , prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży sprzętu elektronicznego. Właścicielem sklepu jest Gorke Electronic Sp. z o.o. KRS: 0000116885 prowadzony przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
2. Dane kontaktowe sklepu:
Adres: 43-200 Pszczyna ul. Staromiejska 31b
Telefon: 032 326 30 70
E-mail: biuro@gorke.com.pl
3. Korzystanie z serwisu https://www.gorke.com.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad dotyczących prywatności sklepu GORKE ELECTRONIC
4. Firma Gorke Electronic Sp. z o.o. prowadzi poprzez sieć Internet sprzedaż wysyłkową, detaliczną i hurtową na terenie RP.
5. Zamówienia można składać całą dobę na poniżej sposoby:
a) poprzez formularz zamówieniowy dostępny na stronie internetowej https://www.gorke.com.pl
b) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@gorke.com.pl
6. Kupujący obowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, pod którymi możliwe będzie potwierdzenie zamówienia.
7. Ceny towarów podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT, do ceny doliczone będą koszty przesyłki, o których mowa w punkcie 8.
8. Zamówione towary są dostarczane na wskazany przez kupującego adres do wysyłki, zależnie od wyboru Klienta - za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex lub DPD. Koszty wysyłki wynoszą:
a) przedpłata- 18,45 zł
b) za pobraniem- 25 zł
9. Dowód zakupu (paragon) jest zawsze dołączany do przesyłki. Sklep wystawia faktury VAT na życzenie Klienta. Aby ją otrzymać należy podczas składania zamówienia poinformować o tym obsługę sklepu podając dane firmy.
10. Zapłaty za towar dokonać można gotówką przy odbiorze (za pobraniem) lub za pomocą przedpłaty na niżej podane konto bankowe:
Bank BZWBK 60 1090 2590 0000 0001 3077 6742
11. Zamówione produkty z wyborem płatności przy odbiorze są realizowane i wysyłane w ciągu 72 godzin od daty złożenia zamówienia w sposób określony w punkcie 5, z wyłączeniem sobót i dni świątecznych. W zamówieniach, w których Klient wybrał przedpłatę na konto, realizacja uwarunkowana jest zaksięgowaniem wpływu środków pieniężnych na podane wyżej konto bankowe, zaś wysyłka odbywa się w ciągu 72 godzin od daty wpływu tych środków.
12. Klient będący konsumentem zgodnie z Ustawą "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
13. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od zawarcia umowy, konieczne jest poinformowanie sklepu o swojej decyzji od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pocztą lub pocztą elektroniczną). Informację o odstąpieniu można sporządzić na formularzu dostępnym pod tym linkiem.


Link


14. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący.
15. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, zwraca konsumentowi koszty zakupu sprzedawanego produktu (tj. wartość towaru oraz koszt jego wysłania). Zwrot nie obejmuje kosztów o których mowa w punkcie 14.
16. W przypadku wyboru przez kupującego innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia towaru, oferowanego przez sklep, sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
17. Dokonując rejestracji w sklepie GORKE ELECTRONIC, klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów realizacji umowy, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy adresowej.
18. Sklep zobowiązuje się do przestrzegania zasad Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r oraz gwarancję nieudostępniania ich innym osobom fizycznym i prawnym.
19. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

                                                                                                                                                             Regulamin sklepu Gorke Electronic