Odbiorniki

RSU-K02/24V/H1, odbiornik 2-kanały

heterodyna H1
zasilanie 24V AC DC

kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
współpraca z nadajnikami serii sA


Więcej szczegółów

RSU-K02/24V/H1 jest radiowym, 2-kanałowym odbiornikiem przekaźnikowym do montażu w pomieszczeniach zamkniętych. OSMART1.jpgKażdy kanał odbiornika może pracować w trybach: bistabilnym (załącz-wyłącz) lub monostabilnym (przekaźnik jest załączony na zaprogramowany czas).

RSU-K02/24V/H1 współpracuje z dowolnym nadajnikiem serii sA, zasięgi pracy zależą od typu nadajnika, który do pracy z odbiornikiem został wybrany i mogą wynosić od 100 do 500 metrów (patrz tabela kompatybilności i zasięgów).

Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci.

Odbiornik przeznaczony dla instalacji gdzie dostępne jest napięcie zasilania 24V, generalnie dotyczy sterowania szlabanem, bramą wjazdową itd. Inne zastosowania:

-
zdalne sterowanie pracą urządzeń podłączonych do wyjść odbiornika
- w systemach alarmowych - wprowadzenie do systemu przycisku antynapadowego, sterowanie strefą itp.

Instalacja systemów bezprzewodowych jest ekonomiczna i szybka, nie wymaga prowadzenia przewodów, w każdej chwili może zostać zdemontowana i przeniesiona na inne miejsce.
kodowanie kod zmienny
moduł odbiorczy heterodyna H1 (czułość -108 dBm)
pojemność pamięci 113 nadajników
ilość przekaźników 2
tryb pracy mono lub bistabilny
zakres czasu monostabilnego ~1s - 256s (4min 16s)
zasilanie 24V DC (20-30V DC)
spoczynkowy pobór prądu 14 mA
maksymalny pobór prądu 30 mA
wyjście przekaźnikowe 1A/ 30V DC
temperaturowy zakres pracy -10 ÷ +55 °C
wymiary (mm) 90*57*23