Kategorie

PŁATNOŚCI

Standardowymi formami płatności stosowanymi w naszej firmie są:

  • pobranie
  • przelew bankowy
  • PayU

Pamiętaj, że formę płatności należy ustalić przed złożeniem zamówienia!!

Pobranie

Jest to domyślna forma płatności, która automatycznie ustawia się w chwili rejestracji. Należną kwotę pobiera wówczas kurier dostarczający paczkę. Jednak każdy klient ma możliwość negocjacji warunków zapłaty. Forma płatności zależy bowiem od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. W tym celu należy kontaktować się z Działem Sprzedaży (032 326-30-70).Przelew bankowy

Przelew bankowy jest jednym z domyślnych form płatnośći, po zamówieniu klient przelewa pieniądze na konto bankowe podane w formularzu po akceptacji zakończenia zakupów. W zależności od banku i rodzaju przelewu, zabieg można trwać od 1 do 5 dni.

PayU

PayU jest bezpiecznym systemem dokonywania ekspresowych płatności on-line, który z powodzeniem i niezawodnie działa w wielu sklepach internetowych. Dostępne są dwie opcje: ekspresowy przelew i płatność kartą.

Odbiór osobisty

Forma płatności pozwalająca zapłacić klientowi który zdecyduje się odebrać zakupiony produkt osobiście w siedzibie naszej formy. Akceptujemy płatności kartą kredytową lub gotówką.