Piloty, nadajniki

RNB-101S, pilot 9-klawiszowy

Ręczny Nadajnik Bateryjny
kod zmienny
częstotliwość 433,92 MHz
zasięg 1000 m
sygnalizacja niskiego poziomu baterii

Więcej szczegółów

RNB-101S jest wieloklawiszowym pilotem dedykowanym dla instalacji w których wymagane jest przesłanie sygnału na znaczne odległości lub gdy zachodzi potrzeba zdalnego sterowania w środowisku z licznymi przeszkodami radiowymi.
Posiada sygnalizację niskiego poziomu baterii. Żywotność baterii wynosi ok. 20 tys. typowych 1s transmisji. Pilot współpracuje z dowolnym odbiornikiem serii sA. Do współpracy z RNB-101S zalecamy stosowanie odbiorników z modułęm H2 jak np. OPC czy IDO, ponieważ ta konfiguracja pozwala osiągać optymalny zasięg pracy ok. 1000 metrów. Konfiguracja RNB-101S i odbiornika z modułem odbiorczym H1 (np. RSU) ma zasięg mniejszy o 50% (wynika to z mniejszej czułości odbiornika).

Urządzenie posiada obudowę z zaczepem do paska i jest dostarczane w komplecie z anteną elastyczną oraz baterią.
Obudowa pilota jest wytrzymała, dzięki czemu może on być używany w zastosowaniach przemysłowych. Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci. Pilot może być zaprogramowany do nieograniczonej ilości odbiorników.
częstotliwość 433,92 MHz
kodowanie kod zmienny
inne kontrola niskiego stanu baterii
moc nadawcza 10 mW
ilość klawiszy 2-9
zasilanie bateria 9V6F22
zasięg 1000 - heterodyna H2, 500 - heterodyna H1
temperatura pracy -10 ÷ +55 °C
wilgotność maks. 93% ± 3%
wymiary (mm) 110*64*30 (bez anteny)
współpraca dowolny odbiornik serii sA
inne antena elastyczna, złącze BNC 50 Ohm, zaczep