Odbiorniki

RSU-K04/H2, odbiornik 4-kanały

heterodyna H2, 12V
kod zmienny
częstotliwość 433, 92 MHz
cztery tryby pracy przekaźników 
współpraca z nadajnikami serii sA


Więcej szczegółów

RSU-K04/H2 jest radiowym, 4-kanałowym odbiornikiem przekaźnikowym do montażu w pomieszczeniach zamkniętych. OSMART1.jpgW odbiorniku wykorzystano moduł odbiorczy heterodynowy H2, który gwarantuje dwukrotnie większe zasięgi niż odbiornik podstawowy. Każdy kanał RSU-K04/H2 może pracować w jednym z czterech trybów pracy: bistabilnym, monostabilnym, chwilowym oraz dwuklawiszowym.

RSU-K04/H2 współpracuje z dowolnym nadajnikiem serii sA. Zasięgi pracy zależą od typu nadajnika, który do pracy z odbiornikiem został wybrany i mogą wynosić od 200 do 1000 metrów (patrz tabela kompatybilności i zasięgów).

Transmisja oparta jest na kodzie zmiennym, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na sygnały radiowe pochodzące z innych urządzeń. Każdy nadajnik posiada swój indywidualny kod. Odbiornik reaguje tylko na te transmisje, które pochodzą z nadajników zaprogramowanych do jego pamięci.

Typowe zastosowania sterowników to:

- zdalne sterowanie pracą urządzeń podłączonych do wyjść odbiornika (np. brama wjazdowa i garażowa, rolety oraz żaluzje, zamki elektromagnetyczne, oświetlenie, pompy, klimatyzacja itp.)
- w systemach alarmowych - wprowadzenie do systemu przycisku antynapadowego, sterowanie strefą itp.

Instalacja systemów bezprzewodowych jest ekonomiczna i szybka, nie wymaga prowadzenia przewodów, w każdej chwili może zostać zdemontowana i przeniesiona na inne miejsce.
kodowanie kod zmienny
moduł odbiorczy heterodyna H2 (czułość -114 dBm)
pojemność pamięci 40 klawiszy
ilość przekaźników 4
tryb pracy bi, monostabilny, chwilowy, 2klawiszowy
zakres czasu monostabilnego ~1s-4min15s
zasilanie 12V DC (10-15V DC)
spoczynkowy pobór prądu 14 mA
maksymalny pobór prądu 80 mA
wyjście przekaźnikowe 1A/ 30V DC
temperaturowy zakres pracy -10 ÷ +55 °C
wymiary (mm) 68*48*26