Kategorie

System Przywołania z powiadamianiem sms'em na komórkę. Obsługa do 200 przycisków wezwania, powiadamianie na sześć numerów telefonów komórkowych, indywidualna treść dla każdego przycisku.

Główne zastosowanie: medyczne systemy przywołania pomocy, przywołanie lekarza lub pomocy dodatkowego personelu, wszelkiego typu inne sytuacje wymagające systemu przywołania (zakłady pracy - przywołanie pracownika, linie produkcyjne - przywołanie nadzoru itd).

Centrala - ATG-SG3RF współpracuje z dowolnym typem nadajnika GE. Systemy mogą zawierać zarówno przyciski wezwania serii ramkowej jak i piloty.               

Przygotowujemy gotowe zestawy - centrala wyposażona w obudowę, z zasilaczem i akumulatorem, 2 metrowy przewód zakończony wtyczką (220V), gotowa do zawieszenia oraz zaprogramowane nadajniki.System Przywołania z torem komunikacji powiadomienia sms'em na komórkę jest rozwiązaniem dostosowanym do wymogów czasu i powszechnej w użytku technologii telefonii komórkowej. Wszędzie tam gdzie chcemy przywołać (powiadomić) osobę mobilną, często trudną do zlokalizowania na obiekcie - a dysponującą telefonem komórkowym - rozwiązanie oparte na ATG-SG3RF nam to umożliwia.

Możemy konfigurować system powiadomienia standardowe (przekazana informacja) jak również z obowiązkiem kasowania wezwania w pomieszczeniu z którego pomoc była wzywana. Komunikat sms dla każdego nadajnika ustala się indywidualnie - i właśnie ten parametr umożliwia budowanie systemów z odwołaniem.

Przykładowe przyciski wezwania, które mogą być wykorzystane w takich systemach (ale może być nim każdy inny z oferty GE):

      

Foto główna: <a href="https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie-wektory/osoby">Osoby zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com</a>